Kawiarnia Bonjour

wszystko o młynkach do kawy

Jaki ręczny młynek do kawy warto wybrać?

Na naszym rynku jest wielu rzetelnych producentów, którzy oferują wysokiej jakości ręczne młynki do kawy. To właśnie z powodu bardzo szerokiej oferty, wiele osób może mieć nie lada problem z wybraniem najlepszego urządzenia. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które planują kupić porządny młynek do kawy, ale nie mają zielonego pojęcia jaki model wybrać?

Młynki marki Comandante

W Polsce jak i zresztą na całym świecie rekordy sprzedaży biją młynki Comandante, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. W pierwszej kolejności warto postawić na młynki Comandante C40 MKIII Nitro Blade, które przez wielu specjalistów uważane są za najlepsze ręczne młynki świata. Młynki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu służyć będą sprawnie przez wiele długich lat użytkowania. Urządzenia tego typu mogą pochwalić się bardzo szerokim zakresem mielenia i stabilną pracą.

Wysoka jakość wykonania

Praktycznie wszystkie młynki Comandante wykonane są ze stali nierdzewnej, która dodatkowo wzmocniona jest azotem. Dzięki bardzo ostrym krawędziom i doskonałej stabilizacji nie ma nawet najmniejszych problemów z płynnym i równym mieleniem ziarna. Za pomocą prostego pokrętła można bardzo szybko ustawić odpowiedni stopień mielenia. Nowoczesne młynki Comandante mogą pochwalić się także oryginalnym designem, który wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. Wygodna rączka zakończona jest drewnianym uchwytem, dzięki czemu nawet bardzo długie mielenie jest czystą przyjemnością.